Kontroler Jakości- praca dodatkowa, Opole

Miejsce pracy Opole
Wynagrodzenie 23
Rodzaj zatrudnienia Umowa Zlecenie
Region opolskie (Polska)
Opis oferty

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10500 osób z 45 narodów w ponad 90 lokalizacjach w 22 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Zakres obowiązków
  • kontrola części zgodnie z instrukcją (kontrola wizualna lub przy użyciu narzędzi pomiarowych)
  • uzupełnianie raportów
  • dbanie o porządek i ład w miejscu pracy
  • współpraca z innymi pracownikami
Poszukiwane kompetencje
  • skrupulatność, dokładność
  • zdolności manualne (w tym posługiwanie się narzędziami) oraz dobry wzrok
  • dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • mile widziane doświadczenie, lecz nie jest to warunek konieczny :)
Oferujemy
  • praca minimum 16h tygodniowo
  • umowę zlecenie
  • premię do 10%
  • możliwości rozwoju i awansu w obszarze mechanicznym
  • pracę w zespole specjalistów z branży motoryzacyjnej
  • zaplecze pracownicze (szafki, dostęp do kantyny i stołówki)

  • w pobliżu zakładu znajduje się przystanek autobusowy
  • zapewniamy odzież i obuwie robocze

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz sms na numer t: 533 141 088 :)

Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 21 listopada 2022